PATRIOT MK / PATRIOT RC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PATRIOT MK / PATRIOT RC

Za pregled Foruma i Portala koristite Mozilla Firefox
 
Patriot MK WebPatriot MK Web  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!

Go down 
+3
maril
Pale
Franjo
7 posters
Autor/icaPoruka
Franjo
Patriot
Patriot
Franjo


Broj postova : 124
Age : 45
Lokacija : Bjelovar/Zagreb

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime06.06.08 11:04

Ajmo opet ispočetka, valjda je ovo treća sreća... Mile Pendrek, godina četrdeset, zanimanje milicioner - Top Lista Nadrealista....2!!!

Nisam Mile, nego ajmo ovako: imenom i prezimenom Slaven Franjević, od osnovne škole me svi zovu Franjo, Njofra, Franz i slično. A kategoriju položio još davne 1994. godine sa 16 godina. Vozio APN4 kojeg sam naslijedio od pokojnog djeda - laka mu zemlja. Tu i tamo se uz 4-ku vozio Puch, Automatic, APN6 i sl. Prvi motosusret u životu Biker Days - 1998. godina Šijanska šuma, sa par frendova odlučio pogledati Uriah Heep. Karta za vlak u 1 smjeru, nešto sitno novaca, bez vreće, bez dodatne nepotrebne opreme. Samo na pameti dobra zajebancija i rock'n'roll. Jebeno dobar susret, nešto kao Woodstock je to meni izgledalo. Od onda sam priželjkivao veći motor, naravno isključivo custom, cruiser, chopper i sl. Išlo se u Pulu i na Alvin Leea, Whitesnake, onda je Šijana "pukla" sa onim 7-dnevnim pljačkanjem ljudi za ulaz, a i nije bilo ljudi, jer se Twin Horn odvojio i napravili svoj moto susret na Marsovom polju. Još jedne godine sam bio u Puli na Motorheadima na Puntiželi, mislim 2002. godine. Također se išlo autostopom do letališča Moškanjci u susjednoj Sloveniji na Motorhead 1999. godine, pa u Lendavu, mislim 2 godine zaredom.

Prošle godine me frendovi (Boro, Marek, Pale i naravno moja djevojka) napalili na kupovinu motora i tako jednu subotu, mislim da je bio 2 ili 3 mjesec Marek kaže odi do mene doma u Bjelovaru i uzmi si motor iz garaže i probaj, reko brate mili zadnji put sam vozio APN4 pred kojih 7 godina, mogao bi pasti, nešto zajebati.... Franjo samo ti odi i reci mojim starcima da ti dadu ključeve. Ok otišao ja po motor, u garaži Yamaha Fazer, 600 kubika, 100 konja. Izguram ja to čudo van, njegov stari me gleda, reko' gdje se to pali??? Čovjek mi upali motor, a u meni sto vragova, adrenalin me puca, srce na 800... Ništa krenem ja polako i odem, max. brzina 40-50km/h kako mu dam gas oće me iz sjedala izbaciti... Katastrofa!!!! Provezao se par kilometara i idem do Bore da popijem kavu, malo se smirim, nema njega doma, otišao se provozati. Zovem ga na mobitel, on u Daruvaru sa nekom ekipom pije pivo, kaže ajde dođi do Daruvara, reko' nema šanse, putovati ću 2 sata do Daruvara, ako uopće i stignem lol!

Da više ne gnjavim, uglavnom do predvečerja sa ga vozio i preko 100-tke i uživao, poslije mi je Boro posudio i svoju Yamahu XJR1300 i totalno sam se oduševio. Nakon te subote više ništa neće biti isto, imao sam mogućnost dići kredit, kada sam ga realizirao, jedino je na umu bio cruiser, custom ili chopper. Novčane mogućnosti su bile takve da je kupljen Suzuki Marauder VZ800, 2000. godina sa full opremom. U početku je bilo malih problema sa motorom, ali sada znam na čemu sam, kako se motor održava, koje su mu mane, koje prednosti i tako to. Eto u tih godinu dana, ako to mogu nazvati "bikerskim" stažom sam napravio 10.000 kilometara i trudim se i dalje.

Voli Vas Vaš Franjo!!!

Franjo, Franjo imenjače moga muža lol!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/franjevic
Pale
Patriot
Patriot
Pale


Broj postova : 187
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime06.06.08 11:38

mislim da ti u predstavljanju fali još koji detalj.... lol!
[Vrh] Go down
http://www.palic-lokas.com
Gost
Gost
Anonymous



Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime06.06.08 21:25

........ha dobro, pozdrav i tebi,makar tih par riječi i nisu neko predstavljanje,nisi nam napisao ništa o svojoj rodbini,kad si dobio prvi prištić,kad si bacio prvu drkicu....i tako.Jako šturo.
FROM HELL!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
maril
New Kid in Town
New Kid in Town
maril


Broj postova : 14

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime07.06.08 18:04

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! 07501302-E4ED-D74C-AA5A-C840B26A9A33_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
Franjo
Patriot
Patriot
Franjo


Broj postova : 124
Age : 45
Lokacija : Bjelovar/Zagreb

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime11.06.08 16:40

deda je napisao/la:
........ha dobro, pozdrav i tebi,makar tih par riječi i nisu neko predstavljanje,nisi nam napisao ništa o svojoj rodbini,kad si dobio prvi prištić,kad si bacio prvu drkicu....i tako.Jako šturo.
FROM HELL!!!!!!!!!!!!!

Kada sam bacio prvu drkicu sa ščurcem??? lol!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/franjevic
Gost
Gost
Anonymous



Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime11.06.08 20:41

Misliš s OVIM??????
Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! 8F94E6FA-2284-1F4E-848F-FEDA43237AA2_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
kuna
Pješak
Pješak
kuna


Broj postova : 65
Age : 58
Lokacija : Zagreb

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime12.06.08 10:41

Bok Franjo! cheers
[Vrh] Go down
Alica
Pješak
Pješak
Alica


Broj postova : 60
Age : 43
Lokacija : Bjelovar - Zagreb

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime12.06.08 18:02

E Franz, svaka čast, nadam se da primjerak svog životopisa imaš na kompu, da za mjesec, dva ne budeš morao ponovo tipkati. Laughing
[Vrh] Go down
Franjo
Patriot
Patriot
Franjo


Broj postova : 124
Age : 45
Lokacija : Bjelovar/Zagreb

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime12.06.08 18:03

deda je napisao/la:
Misliš s OVIM??????
Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! 8F94E6FA-2284-1F4E-848F-FEDA43237AA2_thumb

(Powered by frubar.net)

Ko te to slikao Deda? lol!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/franjevic
Mery
New Kid in Town
New Kid in Town
Mery


Broj postova : 19

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime13.06.08 21:25

Franjo volimo i mi tebe hello
[Vrh] Go down
lukylipik
Biciklista
Biciklista
avatar


Broj postova : 88
Age : 58
Lokacija : Kustošija do Lipika

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime15.06.08 0:38

Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! 831C8BCE-A9EF-4F44-A370-67F677156F22_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! Empty
PostajNaslov: Re: Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!   Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Franz Beckenbauer, Franjo Asiški ili jednostavno Franjo!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PATRIOT MK / PATRIOT RC :: Predstavljanje :: Predstavljanje članova Foruma...-
Forum(o)Bir: