PATRIOT MK / PATRIOT RC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PATRIOT MK / PATRIOT RC

Za pregled Foruma i Portala koristite Mozilla Firefox
 
Patriot MK WebPatriot MK Web  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Franjo
Patriot
Patriot
Franjo


Broj postova : 124
Age : 45
Lokacija : Bjelovar/Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime09.07.08 13:47

Evo nešto slikica sa puta do Sunje i nešto sa samog susreta. Polazak iz Zagreba oko 13-13.30h u sastavu Deda from Hell, Pale i Mery, te čehinja Alica i moja malenkost Franjo. Deda je bio savjestan i rekao je Palencetu da nikako Pale neće voditi da se ne bi naplaćao kazni (ko u Sloveniji lol! ), znači savjesni Deda vodi grupicu jako savjesno imajući u vidu moguće patrole putem. Hoće taj Guzzi potegnuti, voli Deda brzinu, ne bi bio on Deda from Hell lol! Putem smo stali u neku birtijetinu prije Siska gdje lokalno stanovništvo očito voli cajke BAD

Dolazimo u Sisak i naravno tko će imati problema sa motorom, nego ja, puče sajla od kvačila! A u ščurac ode sajla gun Ništa stanemo ta trane, nije to meni prvi put, imam ja zamjenskih sa sobom. E tu kreće mozganje, jer nitko od nas to nikada nije mijenjao - ali tri mozga su pametnija nego jedan. Tako se i ispostavilo, moram pohvaliti Palenceta koji je to sve dobro shvatio, nije pizdio, bio je pravi savjesni momak kojem je ravan stomak lol! Deda je također pokazao izvrsno baratanje kombiniranim kliještama, uglavnom smo mi to riješili i nastavili dalje za Sunju.

Što se tiče samog susreta bilo je dosta motora, klopa ok, sva cuga kako je bilo i najavljivano je bila po 7kn, ali malo točeno - mogli su komotno staviti veliko pivo 10kn. Kupanje pod slapovima Sunje - to se baš i ne može nazvati slapovima, ali nema veze. Na vola je došla cijela Sunja, red je bio sigurno kojih 50-ak metara, tako da opet nisam vola probao. Bendovi koji su svirali su mi bili malo ofrlje - ništa posebno, onako ajde de. No nema veze, sreli smo dosta poznatih ljudi: Cobra, spaljeni kamiondžija iz Čopora Independent sa svojim domaćim derivatima (rakija i višnjevac), njegov frend isto kamiondžija koji je sa njim stigao na motoru, još jedan dečko iz Požege koji je uspio ćopiti kartu za Maidene - ime mu nisam zapamtio, Wild Horse, Jazz, hm ne ide mi više očito ne pamtim imena - tko će to sve popamtiti...

Na ulazu je svaki motorist i suvozač dobio 2 bona gratis, rakijicu dobrodošlice, u nedjelju kava gratis, mineralna gratis, doručak gratis - dečkima i djevojkama iz Mk Iron Heart mogu reći samo car

Neću više gnjaviti, neka slike govore same za sebe, mada ih baš i nema previše, ali šta je tu je.

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/franjevic
kuna
Pješak
Pješak
kuna


Broj postova : 65
Age : 58
Lokacija : Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime09.07.08 14:16

...još kad bi slike mogla vidjeti...
Bravo Franjo dobro napisano imala sma osječaj da sam i ja s vama mijenjala sajlu... lol!
[Vrh] Go down
Franjo
Patriot
Patriot
Franjo


Broj postova : 124
Age : 45
Lokacija : Bjelovar/Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime10.07.08 10:26

kuna je napisao/la:
...još kad bi slike mogla vidjeti...
Bravo Franjo dobro napisano imala sma osječaj da sam i ja s vama mijenjala sajlu... lol!

Ti i Lukec očito imate problema sa slikama, video clipovima i tako to, ajde više napravite neki ščurac sa konfjukterom lol!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/franjevic
iceelf
New Kid in Town
New Kid in Town
iceelf


Broj postova : 14
Age : 41
Lokacija : ZG

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime10.07.08 15:13

Ni ja nevidim slike isto! confused
[Vrh] Go down
Franjo
Patriot
Patriot
Franjo


Broj postova : 124
Age : 45
Lokacija : Bjelovar/Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime10.07.08 15:23

iceelf je napisao/la:
Ni ja nevidim slike isto! confused

Ne znam u čemu je problem, ja sve slike vidim. Isti post sam stavio i na Cro chopper, pa probaj tamo bacit oko.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/franjevic
Pale
Patriot
Patriot
Pale


Broj postova : 187
Age : 52
Lokacija : Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime11.07.08 11:14

ja vidim se.... ves
[Vrh] Go down
http://www.palic-lokas.com
kuna
Pješak
Pješak
kuna


Broj postova : 65
Age : 58
Lokacija : Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime14.07.08 9:06

Franjo je napisao/la:
kuna je napisao/la:
...još kad bi slike mogla vidjeti...
Bravo Franjo dobro napisano imala sma osječaj da sam i ja s vama mijenjala sajlu... lol!

Ti i Lukec očito imate problema sa slikama, video clipovima i tako to, ajde više napravite neki ščurac sa konfjukterom lol!

Ja gledam na kompu u uredu pa ne vidim
[Vrh] Go down
Pale
Patriot
Patriot
Pale


Broj postova : 187
Age : 52
Lokacija : Zagreb

4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime14.07.08 11:15

definitivno vam u postavkama na kompu neš ne štima... ja uredno u uredu gledam, ali doma na lapu ne mogu...
[Vrh] Go down
http://www.palic-lokas.com
Sponsored content





4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. Empty
PostajNaslov: Re: 4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.   4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
4th moto party Mk Iron Heart Sunja 05.07.2008.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vukovar - moto susret
» IRON 883 ......

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PATRIOT MK / PATRIOT RC :: Gdje idemo, gdje smo bili i što smo radili... :: Gdje smo bili...-
Forum(o)Bir: